Ajalugu

Kuidas kõik sai alguse?

Ajalugu

Roosisaare Puhkemaja

lugu

See kõik sai alguse ligi 10 aastat tagasi, kus perenaisel Kadril ja premehel Raigol mõlkus mõtteis teha Roosisaarele midagi ilusat ja toredat.
Mõeldi palju ja mõeldi pikalt, kuid välja mõeldi, et Roosisaarele peab tulema üks mõnus turismitalu, sest see on koht on kuidagi nii eriline ja looduslikult väga ilus.
Idee pandi töösse! Sobiv maja nn. doonor sai välja valitud ja nii pererahavas selle palkmaja Roosisaarele tõi ja üles panid. Nii pea- kui saunamaja pärinevad Sänna küla lähedalt, mõlemad hooned kuulusid kohalikult metsavahile.
Majade ehitamise käigus pandi rõhku naturaalsusele, tehismaterjale on kasutatud võimalikult minimaalselt, et säiliks ehe palkmaja sisu.
Tänaseks on maja juba pea 10 aastat vana. Selle ajaga on puhkemajas käinud väga palju puhkajaid nii kodumaalt kui ka väljast. Paljud on maininud, et uni siin on erakordselt hea, palava suvekuumusega on eriti mõnus, kuna puit hoiab ühtlaselt jahedat temperatuuri. Külastajad on omaks võtnud ka kohalikud konnad ning linnud, kes pidevalt laulu lahti löövad.

Meie maja on populaarne ka Eesti kuulsuste seas, siin on ööbinud pea kõik Eesti tuntumad meelelahutajad.

Kui sina soovid anda oma panuse meie maja ajaloos, siis tule külla ja märgista end külalisteraamatus :)